SK Zliv

SK Zliv

Aktuality

Pozvánka muži

Fotka uživatele Sportovní klub Zliv - SK Zliv.

2018-05-20

Pozvánka mládež

Fotka uživatele Sportovní klub Zliv - SK Zliv.

2018-05-20

Výsledkový servis

  • MUŽI

SK Zliv - TJ Sokol Římov 1:4 (0:1)

branka: Hrdlička

- akutuální tabulka zde

  • DOROST

Zliv/Olešník - Borovany 3:2 (1:1)

branka:Šťastný, Sedlák, Maruška

  • STARŠÍ ŽÁCI

KP

Junior Strakonice - Zliv/Čt. Dvory A 5:2 (2:0)

branka: Polesný, Ruider

OP

Jankov - Zliv/Čt. Dvory B 0:2 (0:2)

branka: Hosnedl, Dráb

  • MLADŠÍ ŽÁCI

KP

Junior Strakonice - Zliv/Čt. Dvory A 7:2 (4:1)

branka: SKupník, Stárek

OP

Hluboká - Zliv/Čt. Dvory B 1:3 (1:1)

branka: Kolář, Pechek, Skupník

  • STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Týn n. Vlt. - SK Zliv 5:1 (3:0)

  • MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Dynamo U8 - Zliv 6:6 (1:3)

2018-05-20

Sportovní dopoledne s fotbalem

Máme za sebou a troufám si říci, že úspěšnou akci konanou v rámci "Měsíce náborů FAČR".

Akci jsme nazvali dopoledne s fotbalem. Dorazilo celkem 142 dětí, z ZŠ a ZUŠ Zliv 1. a 2. třídy, MŠ Zliv a děti z MŠ a ZŠ Zahájí.

Pro děti bylo přichystáno 10 stanovišť, na každém stanovišti bylo 14 dětí a věnovali se jim vždy 1 až 2 pořadatelé, trenéři a hráči klubu. Děti zkoušely různé dovednosti, přihrávky, střelbu, vedení míče, hrály fotbal atd..

Po společném focení dostaly děti medaile a dárečky na památku.

Děkujeme obci Dříteň za pomoc s dopravou zahajských dětí.

Fotka uživatele Sportovní klub Zliv - SK Zliv.

Další fotky jsou k prohlídnutí zde: https://www.rajce.net/a15183099

 

2018-05-18

Pozvánka muži

Fotka uživatele Sportovní klub Zliv - SK Zliv.

2018-05-13

Přípravka Mladší - zápasy


Kolo Datum Domácí Hosté Skóre
Nastávající
21 03.06.2018, 17:00 Včelná Zliv
22 05.06.2018, 17:00 Zliv Hluboká
Odehrané
1 27.08.2013, 17:00 Zliv A OSJF ČB 9:2
2 03.09.2013, 17:00 Zliv A Sedlec 5:7
3 12.09.2013, 17:00 Dynamo ČB Zliv A 11:8
4 17.09.2013, 17:00 Zliv A Loko ČB B 3:7
5 25.09.2013, 17:00 Č. Dvory Zliv A 1:4
6 01.10.2013, 17:00 Zliv A Roudné 4:5
7 09.10.2013, 17:00 Třeboň Zliv A 5:6
8 15.10.2013, 17:00 Zliv A Hluboká nad Vltavou 4:3
9 24.10.2013, 16:30 Slavia ČB Zliv A 5:5
10 22.10.2013, 16:00 Zliv A Mladé 10:2
11 30.10.2013, 15:30 SKP ČB B Zliv A 3:3
1 29.08.2013, 17:00 Zliv B Temelín 13:1
2 04.09.2013, 16:30 SKP ČB C Zliv B 2:15
3 12.09.2013, 17:00 Zliv B Borek 0:17
4 21.09.2013, 10:00 Jankov Zliv B 2:5
5 26.09.2013, 17:00 Zliv B Mokré 6:2
6 03.10.2013, 16:30 Dříteň Zliv B 11:2
7 13.10.2013, 00:00 volno
8 17.10.2013, 17:00 Zliv B Hrdějovice 1:5
9 25.10.2013, 16:30 Kamenný Újezd Zliv B 5:11
10 28.10.2013, 14:30 Zliv B Týn nad Vltavou 3:6
11 29.10.2013, 17:00 Nemanice Zliv B 1:9
12 02.04.2014, 17:00 OSJF ČB Zliv A 6:10
13 18.04.2014, 17:00 Sedlec Zliv A 26:7
15 22.04.2014, 16:30 Loko ČB B Zliv A 7:2
16 29.04.2014, 17:00 Zliv A Čtyři Dvory 10:0
17 06.05.2014, 16:30 Roudné Zliv A 1:5
18 13.05.2014, 17:00 Zliv A Třeboň 8:0
19 20.05.2014, 16:30 Hluboká Zliv A 5:5
20 27.05.2014, 17:00 Zliv A Slavia ČB 10:3
21 03.06.2014, 16:30 Mladé Zliv A 2:13
22 10.06.2014, 17:00 Zliv A SKP ČB B 3:3
12 26.05.2014, 16:30 Temelín Zliv B 3:4
13 10.04.2014, 17:00 Zliv B SKP ČB 6:2
14 23.04.2014, 17:00 Borek Zliv B 2:15
15 24.04.2014, 17:00 Zliv B Jankov 1:7
16 02.05.2014, 17:00 Mokré Zliv B 7:14
17 08.05.2014, 17:00 Zliv B Dříteň 6:1
18 00.00.0000, 00:00 volno
19 23.05.2014, 17:30 Hrdějovice Zliv B 5:9
20 05.06.2014, 17:00 Zliv B Kamenný Újezd 0:5
21 09.06.2014, 16:00 Týn nad Vltavou Zliv B 4:12
22 12.06.2014, 17:00 Zliv B Nemanice 5:1
23 20.06.2014, 17:00 DOKOPNÁ DOKOPNÁ
1 26.08.2014, 17:00 Zliv A Mladé 3:0
2 10.09.2014, 16:30 SKP ČB B Zliv A 8:7
3 09.09.2014, 17:00 Zliv A Kamenný Újezd 2:10
4 18.09.2014, 17:00 Zliv A Dynamo ČB C 2:4
5 23.09.2014, 16:30 Loko ČB Zliv A 3:5
6 30.09.2014, 17:00 Zliv A Čtyři Dvory 7:4
7 09.10.2014, 17:00 Roudné Zliv A 4:5
8 14.10.2014, 17:00 Zliv A Dobrá Voda 8:2
9 21.10.2014, 16:30 Hluboká nad Vltavou Zliv A 8:5
10 03.11.2014, 16:00 Zliv A Slavia ČB 3:5
11 05.11.2014, 17:00 JFA KP Zliv A 2:10
1 28.08.2014, 17:00 Zliv B Borek 4:2
2 07.09.2014, 17:00 Boršov nad Vltavou Zliv B 7:4
3 12.09.2014, 17:00 Zliv B Dříteň 4:4
4 16.09.2014, 17:00 Nemanice Zliv B 6:5
5 25.09.2014, 17:00 Zliv B Mokré 3:3
6 05.10.2014, 17:00 Včelná Zliv B 1:9
7 07.10.2014, 17:00 Zliv B SKP ČB D 2:8
8 08.10.2014, 17:00 FMA B Zliv B 2:9
9 29.10.2014, 17:00 Rudolfov B Zliv B 14:6
10 30.10.2014, 16:00 Zliv B Týn nad Vltavou 6:2
11 07.11.2014, 15:30 Hrdějovice Zliv B 13:3
0 07.11.2014, 17:00 DOKOPNÁ
12 31.03.2015, 16:30 Mladé SK Zliv A 2:10
13 07.04.2015, 17:00 SK Zliv A SKP ČB B 2:5
14 17.04.2015, 16:30 Kamenný Újezd SK Zliv A 8:6
15 23.04.2015, 17:00 Dynamo ČB C SK Zliv A 8:7
16 28.04.2015, 17:00 SK Zliv A Loko ČB B 2:7
17 06.05.2015, 17:00 Čtyři Dvory SK Zliv A 6:6
18 12.05.2015, 17:00 SK Zliv A Roudné 3:3
19 20.05.2015, 17:00 Dobrá Voda SK Zliv A 4:3
20 26.05.2015, 17:00 SK Zliv A Hluboká nad Vltavou 2:4
21 02.06.2015, 17:00 Slavia ČB SK Zliv A 8:1
22 09.06.2015, 17:00 SK Zliv A JFA KP 4:1
12 16.04.2015, 17:30 Borek SK Zliv B 8:6
13 09.04.2015, 17:00 SK Zliv B Boršov n. /Vlt. 1:6
14 14.04.2015, 17:00 Dříteň SK Zliv B 11:5
15 21.04.2015, 17:00 SK Zliv B Nemanice 2:5
16 01.05.2015, 17:00 Mokré SK Zliv B 3:1
17 07.05.2015, 17:00 SK Zliv B Včelná 2:1
18 15.05.2015, 16:00 SKP ČB D SK Zliv B 2:6
19 18.05.2015, 17:00 FMA B SK Zliv B 0:14
20 28.05.2015, 17:00 SK Zliv B Rudolfov 3:1
21 04.06.2015, 16:00 Týn n./Vlt SK Zliv B 7:10
22 11.06.2015, 17:00 SK Zliv B Hrdějovice 3:2
23 13.06.2015, 17:00 DOKOPNÁ DOKOPNÁ
1 04.09.2015, 16:00 SKP ČB Zliv
2 08.09.2015, 17:00 Zliv Mladé
3 16.09.2015, 17:00 Dobrá Voda Zliv
4 22.09.2015, 17:00 Zliv Hluboká nad Vltavou
5 30.09.2015, 17:30 Dynamo ČB B Zliv
6 06.10.2015, 17:00 Zliv Slavia ČB
7 13.10.2015, 16:30 Loko ČB Zliv
8 20.10.2015, 17:00 Zliv JFA KP
9 27.10.2015, 17:00 Čtyři Dvory Zliv
10 03.11.2015, 16:00 Zliv FMA ČB
11 26.10.2015, 17:00 Roudné Zliv
12 05.04.2016, 17:00 Zliv SKP ČB
22 29.03.2016, 17:00 Zliv Roudné
13 12.04.2016, 16:30 Mladé Zliv
14 19.04.2016, 17:00 Zliv Dobrá Voda
15 27.04.2016, 16:30 Hluboká Zliv
16 03.05.2016, 17:00 Zliv Dynamo B
17 12.05.2016, 16:30 Slávia ČB Zliv
18 26.05.2016, 17:30 JFA KP Zliv
20 31.05.2016, 17:00 Zliv Čtyři Dvory
21 09.06.2016, 17:30 FMA ČB Zliv
18 17.05.2016, 17:00 Zliv Loko ČB
1 01.09.2016, 17:00 Rudolfov A Zliv
2 06.09.2016, 17:00 Zliv FMA B
3 12.09.2016, 17:00 Roudné Zliv
4 21.09.2016, 17:00 FMA A Zliv
5 27.09.2016, 17:00 Zliv Slávia ČB
6 07.10.2016, 17:00 Sedlec Zliv
7 11.10.2016, 17:00 Zliv Hluboká
8 20.10.2016, 17:30 Dynamo B Zliv
9 24.10.2016, 17:00 Zliv Loko ČB B
10 11.04.2017, 17:00 Zliv Rudolfov
11 19.04.2014, 17:00 FMA B Zliv
12 24.04.2017, 17:00 Zliv Roudné
13 02.05.2017, 17:00 Zliv FMA A
11 19.04.2017, 17:00 FMA B Zliv
14 11.05.2017, 16:30 Slávia ČB Zliv
15 18.05.2017, 17:00 Zliv Sedlec
16 22.05.2017, 17:00 Hluboká Zliv
17 30.05.2017, 17:00 Zliv Dynamo ČB
18 06.06.2017, 17:00 Loko ČB Zliv
1 29.08.2017, 17:00 Zliv FMA C
2 07.09.2017, 17:00 Sedlec Zliv
3 12.09.2017, 17:00 FMA B Zliv
4 19.09.2017, 17:00 Zliv Loko B
5 25.09.2017, 16:00 SKP B Zliv
6 03.10.2017, 17:00 Zliv Rudolfov
7 10.10.2017, 17:30 Roudné Zliv
8 17.10.2017, 17:00 Zliv Dynamo U8
9 26.10.2017, 16:30 Slavia Zliv
10 31.10.2017, 16:00 Zliv Včelná
11 28.09.2017, 17:00 Hluboká Zliv
12 28.03.2018, 17:00 FMA C Zliv
13 03.04.2018, 17:00 Zliv Sedlec
14 11.04.2018, 17:00 FMA B Zliv
15 17.04.2018, 17:00 Loko B ČB Zliv
16 24.04.2018, 17:00 Zliv SKP B
17 01.05.2018, 17:00 Rudolfov Zliv
18 09.05.2018, 17:00 Zliv Roudné
19 18.05.2018, 17:30 Dynamo U8 Zliv
20 00.00.0000, 00:00 Zliv Slavia ČB
Nejbližší zápasy
23.05.2018, 17:30
Žáci - mladší
Domácí - Hosté
Čtyři Dvory/Zliv - Blatná
24.05.2018, 17:00
Přípravka - starší
Domácí - Hosté
Zliv - Olešník
27.05.2018, 00:00
Dorost
Domácí - Hosté
Malonty + Dol. Dvořiště - Zliv + Olešník
27.05.2018, 10:00
Žáci - starší
Domácí - Hosté
Čtyři Dvory/Zliv - Blatná
27.05.2018, 14:30
Žáci - starší
Domácí - Hosté
Horní Stropnice - Zliv B + Čt. Dvory B

Sponzoři - Dotace

Město Zliv - dotace na turnaj mládeže, dotace na činnost s mládeží a dotace na údržbu areálu v majetku města - více zde 


Jihočeský kraj - investiční dotace z DP Podpora sportu pro rok 2017, pro rok 2018 - více zde


MŠMT - neinvestiční dotace ze státního rozpočtu ČR pro rok 2017, program VIII. - Organizace sportu ve sportovních klubech - více zde


FAČR - neinvestiční dotace ze státního rozpočtu ČR v oblasti sportu pro rok 2017, program V. - Činnost sportovních svazů


Prym Consumer CZ 

- nabídka práce zde


Bekera s.r.o. 

- odkaz zde


Truhlářství Jan Pešek

- odkaz zde


Kelt

reklamní společnost

- odkaz zde


Vaneon, s.r.o.

- p. Luboš Vavřík

(oprava branek)


Sportovní klub Zliv - SK Zliv

oficiální facebook zde


počítadlo.abz.cz

 

Oficiální stránky fotbalového klubu Zliv. Web od zlivcomputer.cz