Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
2. | ne 18.8. | TJ Hluboká nad Vltavou B | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 0:1 | (0:1) |
3. | so 24.8. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | SK Jankov B | 4:3 | (1:2) |
4. | so 31.8. | FK Borek | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 1:1 | (0:0) |
5. | so 7.9. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | SK Úsilné | 6:0 | (1:0) |
6. | ne 15.9. | TJ Lokomotiva České Budějovice B | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 0:6 | (0:5) |
7. | so 21.9. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | SK Rudolfov B | 6:0 | (4:0) |
8. | ne 29.9. | FK Olešník B | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 2:1 | (1:0) |
9. | so 5.10. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | SSK Dobrá Voda | 5:1 | (4:0) |
10. | so 12.10. | TJ Calofrig Borovany | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 0:2 | (0:1) |
11. | so 19.10. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | TJ Slavoj Srubec | 1:0 | (0:0) |
12. | so 26.10. | TJ Nové Hrady | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 1:2 | (1:1) |
13. | so 2.11. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | TJ Sokol Římov | 6:0 | (2:0) |
1. | so 9.11. | TJ Sokol Žabovřesky | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 1:2 | (0:1) |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Okresní přebor
Liga Kamenný Újezd
Starší dorost:
1. A třída
Starší žáci:
Okresní přebor
Mladší žáci:
Okresní soutěž
Mladší přípravka:
Okresní přebor
Aktuální články
Vítězství je doma!!!
Rozpis zápasů mužů a mládeže - jaro 2023/2024
Benjamínci - 3. miniturnaj v roce 2024
Starší přípravka - Turnaj o pohár starosty
ZLI - TYB 4:4 - Vyrovnání v poslední minutě
Tříkrálový běh
CHR - ZLI 3:2 - Nepovedený závěr
ZLI - LIP 1:4 - Škoda šancí
Turnaj benjamínků - Žabovřesky, 28. 10. 2023
DÍV - ZLI 5:2 - Porážka v derby
OS mladší žáci skup. D (starší přípravka) -12. kolo SK Čtyři Dvory B - SK Zliv 2:3 (1:0)branky: Jáchym Melmer 2, Dominik HájekPrvní...
Rozpis zápasů mužů a mládežnických týmů.Dále naší hráči nastupují v týmu "A" SK Čtyři Dvory, v týmech staršího a mladšího...
V sobotu 23. 3. si užila svůj den i naše minipřípravka naši " Benjamínci". Zde se hraje bez výsledků pro dobrý pocit ze hry. Pokud máte...
Utkání
Muži A | sobota 23.03.2024, 15:00
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - FK Olympie Týn nad Vltavou B
4:4 (3:3)
Muži A | neděle 31.03.2024, 15:00
FC Nové Hodějovice - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
Starší dorost | neděle 18.06.2023, 10:00
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
Mladší dorost | neděle 18.06.2023, 12:15
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
Starší žáci | neděle 10.11.2019, 11:00
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
Mladší žáci | úterý 26.03.2024, 16:30
SK Čtyři Dvory - SK Zliv
2:3 (1:0)
Mladší žáci | čtvrtek 04.04.2024, 17:00
SK Zliv - SKP České Budějovice
Mladší přípravka | pondělí 30.10.2023, 17:00
TJ Hluboká nad Vltavou - SK Zliv
7:5 (3:2)
Mladší přípravka | pondělí 01.04.2024, 17:00
SK Planá - SK Zliv
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - FK Olympie Týn nad Vltavou B
4:4 (3:3)
FC Nové Hodějovice - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
SK Čtyři Dvory - SK Zliv
2:3 (1:0)
SK Zliv - SKP České Budějovice
TJ Hluboká nad Vltavou - SK Zliv
7:5 (3:2)
SK Planá - SK Zliv