Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
2. | ne 1.9. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | FK Spartak Kaplice | 2:6 | (1:2) |
3. | so 7.9. | SK Mladé | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 1:7 | (0:4) |
4. | so 14.9. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | TJ Hraničář Horní Stropnice | 4:0 | (1:0) |
5. | ne 22.9. | TJ Smrčina Horní Planá | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 1:2 | (0:2) |
6. | so 28.9. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | Slavoj Hrdějovice | 9:1 | (8:1) |
7. | so 5.10. | TJ Hluboká nad Vltavou | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 0:4 | (0:1) |
8. | ne 13.10. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | TJ Spartak Trhové Sviny | 1:3 | (1:2) |
9. | ne 20.10. | TJ Sokol Kamenný Újezd | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 0:8 | (0:5) |
10. | ne 27.10. | SK Větřní | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 2:3 | (0:3) |
11. | ne 3.11. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | SK Jankov | 2:0 | (1:0) |
1. | ne 10.11. | SSK Dobrá Voda | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 2:5 | (1:3) |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Okresní přebor
Liga Kamenný Újezd
Starší dorost:
1. A třída
Starší žáci:
Okresní přebor
Mladší žáci:
Okresní soutěž
Mladší přípravka:
Okresní přebor
Aktuální články
ÚSI - ZLI 2:4 - I napotřetí výhra
Mládežnický servis
Mladší přípravka dál bojuje
Pozvánka
ZLI - NHR 3:1 - Poklidná domácí výhra
Vítězství je doma!
NHO - ZLI 3:4 - Tentokrát výhra venku
Rozpis zápasů mužů a mládeže - jaro 2023/2024
Benjamínci - 3. miniturnaj v roce 2024
Starší přípravka - Turnaj o pohár starosty
I třetí utkání kombinovaného týmu béčka Čtyř Dvorů a Zlivi skončilo výhrou. Tentokrát v Úsilném hosté výborně začali a Trča hned...
OS ml. žáci skup. D - 14. kolo, 12. 4. 2024SK Ševětín/SK Neplachov - SK Zliv 5:9 (3:4)branky: Hájek 3, Melmer 2, Zeman 2, Korbela, Salabová...
Utkání
Muži A | neděle 14.04.2024, 17:00
SK Úsilné - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
2:4 (1:2)
Muži A | sobota 20.04.2024, 17:00
FK Boršov nad Vltavou B - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
Starší dorost | neděle 18.06.2023, 10:00
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
Mladší dorost | neděle 18.06.2023, 12:15
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
Starší žáci | neděle 10.11.2019, 11:00
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
Mladší žáci | pátek 12.04.2024, 17:00
SK Ševětín - SK Zliv
5:9 (3:4)
Mladší žáci | čtvrtek 18.04.2024, 17:00
SK Zliv - TJ Mokré
Mladší přípravka | úterý 09.04.2024, 17:00
SK Zliv - TJ Dolní Bukovsko
6:7 (4:4)
Mladší přípravka | úterý 23.04.2024, 17:00
SK Rudolfov - SK Zliv
SK Úsilné - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
2:4 (1:2)
FK Boršov nad Vltavou B - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
SK Ševětín - SK Zliv
5:9 (3:4)
SK Zliv - TJ Mokré
SK Zliv - TJ Dolní Bukovsko
6:7 (4:4)
SK Rudolfov - SK Zliv