Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | po 26.8. | TJ Malše Roudné | SK Zliv | 6:1 | (3:0) |
2. | út 3.9. | SK Zliv | SK Sedlec | 1:6 | (0:3) |
3. | pá 13.9. | TJ Sokol Žabovřesky | SK Zliv | 13:1 | (7:0) |
4. | út 17.9. | SK Zliv | TJ Sokol Lipí | 1:5 | (0:0) |
5. | po 23.9. | TJ Hluboká nad Vltavou | SK Zliv | 3:3 | (1:2) |
6. | út 1.10. | SK Zliv | TJ Mokré | 1:4 | (1:2) |
7. | út 8.10. | SKP České Budějovice | SK Zliv | 6:2 | (0:0) |
8. | út 15.10. | SK Zliv | TJ Sokol Dubné | 2:8 | (1:4) |
9. | st 23.10. | JFA České Budějovice | SK Zliv | 3:18 | (1:10) |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Okresní přebor
Liga Kamenný Újezd
Starší dorost:
1. A třída
Starší žáci:
Okresní přebor
Mladší žáci:
Okresní soutěž
Mladší přípravka:
Okresní přebor
Aktuální články
BŠB - ZLI 2:10 - Masakr posledního týmu
ÚSI - ZLI 2:4 - I napotřetí výhra
Mládežnický servis
Mladší přípravka dál bojuje
Pozvánka
ZLI - NHR 3:1 - Poklidná domácí výhra
Vítězství je doma!
NHO - ZLI 3:4 - Tentokrát výhra venku
Rozpis zápasů mužů a mládeže - jaro 2023/2024
Benjamínci - 3. miniturnaj v roce 2024
Byť výsledek napovídá, že tentokrát Zliv spojená se čtyřdvorským B týmem měla zápas jasně v rukou, tak první poločas, dokud domácí...
I třetí utkání kombinovaného týmu béčka Čtyř Dvorů a Zlivi skončilo výhrou. Tentokrát v Úsilném hosté výborně začali a Trča hned...
OS ml. žáci skup. D - 14. kolo, 12. 4. 2024SK Ševětín/SK Neplachov - SK Zliv 5:9 (3:4)branky: Hájek 3, Melmer 2, Zeman 2, Korbela, Salabová...
Utkání
Muži A | sobota 20.04.2024, 17:00
FK Boršov nad Vltavou B - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
2:10 (0:3)
Muži A | sobota 27.04.2024, 17:00
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - TJ Sokol Kamenný Újezd B
Starší dorost | neděle 18.06.2023, 10:00
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
Mladší dorost | neděle 18.06.2023, 12:15
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
Starší žáci | neděle 10.11.2019, 11:00
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
Mladší žáci | čtvrtek 18.04.2024, 17:00
SK Zliv - TJ Mokré
4:7 (3:4)
Mladší žáci | pondělí 29.04.2024, 17:00
SK Rudolfov - SK Zliv
Mladší přípravka | úterý 23.04.2024, 17:00
SK Rudolfov - SK Zliv
10:2 (3:1)
Mladší přípravka | úterý 30.04.2024, 17:00
SK Zliv - TJ Dříteň
FK Boršov nad Vltavou B - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
2:10 (0:3)
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - TJ Sokol Kamenný Újezd B
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
SK Zliv - TJ Mokré
4:7 (3:4)
SK Rudolfov - SK Zliv
SK Rudolfov - SK Zliv
10:2 (3:1)
SK Zliv - TJ Dříteň