Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
Muži B: IV. třída zobrazit tabulku
 
kolo datum domácí hosté    
3. ne 12.9. SSK Dobrá Voda B SK Zliv B/Pištín 5:0 (4:0)
4. ne 19.9. SK Zliv B/Pištín TJ Slovan Černý Dub B 8:2 (3:1)
5. ne 26.9. SK Ševětín B SK Zliv B/Pištín 7:2 (3:0)
2. út 28.9. SK Zliv B/Pištín TJ Bavorovice 2:2 (2:1)
6. ne 3.10. SK Zliv B/Pištín TJ Zborov 4:1 (2:0)
7. ne 10.10. Slavoj Hrdějovice B SK Zliv B/Pištín 3:6 (1:4)
8. ne 17.10. SK Zliv B/Pištín SK Koloděje nad Lužnicí 1:5 (1:3)
9. ne 24.10. Sokol Křemže B SK Zliv B/Pištín 8:0 (6:0)
1. so 30.10. FK Boršov nad Vltavou B SK Zliv B/Pištín 4:2 (0:0)
10. ne 24.4. SK Zliv B/Pištín FK Boršov nad Vltavou B 2:0 (0:0)
11. so 30.4. TJ Bavorovice SK Zliv B/Pištín 6:0 (3:0)
12. ne 8.5. SK Zliv B/Pištín SSK Dobrá Voda B 2:5 (1:2)
13. ne 15.5. TJ Slovan Černý Dub B SK Zliv B/Pištín 4:1 (2:0)
14. ne 22.5. SK Zliv B/Pištín SK Ševětín B 3:0 (1:0)
15. so 28.5. TJ Zborov SK Zliv B/Pištín 17:00
16. so 4.6. SK Zliv B/Pištín Slavoj Hrdějovice B 17:00
17. so 11.6. SK Koloděje nad Lužnicí SK Zliv B/Pištín 16:00
18. ne 19.6. SK Zliv B/Pištín Sokol Křemže B 15:00
Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
Okresní přebor
 
 
Starší dorost:
 
Krajský přebor
 
 
Mladší dorost:
 
Krajský přebor
 
 
Mladší žáci:
 
Okresní přebor
 
 
Mladší přípravka:
 
Okresní přebor
 
 
Muži B:
 
IV. třída
 
 
Aktuální články
Pozvánka na třetí květnový týden

Zveme Vás na další mistrovská utkání našich týmů.

 
Výsledkový servis 16. - 22. 5. 2022

Výsledky z druhého květnového týdne přehledně.

 
NHR - ZLI 1:1 - Další ztráta

Zliv stihly opravdu velké absence, hrát musela bez do konce sezony distancovaného Boubala a dále bez Hanouska, Trnky či Zruna a tak šli do...

 
Pozvánka na třetí květnový týden
 
Výsledkový servis 9. - 15. 5. 2022
 
ZLI - BOR 1:1 - Smutné představení
 
Pozvánka na 2. květnový týden
 
Výsledkový servis 2. - 9. 5. 202
 
DVO - ZLI 1:3 - Skvělý výkon hrstky statečných
 
Pozvánka
 
Utkání
Muži A | Sobota 21.05.2022, 17:00
TJ Nové Hrady - SK Zliv
1:1 (1:1)
 
Muži A | Neděle 29.05.2022, 17:00
SK Zliv - TJ Lokomotiva České Budějovice B
 
Starší dorost | Neděle 22.05.2022, 10:00
SK Zliv - TJ Jiskra Třeboň
1:10 (1:3)
 
Starší dorost | Neděle 05.06.2022, 10:00
SK Zliv - FC Písek B
 
Mladší dorost | Neděle 22.05.2022, 12:15
SK Zliv - TJ Jiskra Třeboň
0:10 (0:3)
 
Mladší dorost | Neděle 05.06.2022, 12:15
SK Zliv - FC Písek B
 
Starší žáci | Neděle 10.11.2019, 11:00
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
 
Mladší žáci | Pátek 20.05.2022, 17:00
SK Zliv - TJ Calofrig Borovany
7:3 (6:1)
 
Mladší žáci | Čtvrtek 02.06.2022, 17:00
TJ Calofrig Borovany - SK Zliv
 
Mladší přípravka | Pondělí 23.05.2022, 17:15
TJ Slavoj Temelín - SK Zliv
3:9 (0:1)
 
Mladší přípravka | Úterý 31.05.2022, 17:00
SK Zliv - TJ Sokol Žabovřesky
 
Muži B | Neděle 22.05.2022, 15:00
SK Zliv B/Pištín - SK Ševětín B
3:0 (1:0)
 
Muži B | Sobota 04.06.2022, 17:00
SK Zliv B/Pištín - Slavoj Hrdějovice B
 
 
RSS