Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | pá 2.9. | SK Zliv | TJ Slavoj Temelín | 12:3 | (7:2) |
2. | čt 8.9. | TJ Dříteň | SK Zliv | 18:1 | (8:0) |
3. | čt 15.9. | SK Zliv | FK Olympie Týn nad Vltavou | 0:12 | (0:6) |
4. | čt 22.9. | SK Zliv | SK Lišov | 1:12 | (1:5) |
6. | čt 6.10. | SK Zliv | SK Nemanice | 4:8 | (1:3) |
7. | so 15.10. | TJ Dolní Bukovsko | SK Zliv | 5:8 | (2:5) |
8. | čt 20.10. | SK Zliv | SK Ševětín | 2:10 | (2:5) |
10. | čt 3.11. | SK Zliv | SK Rudolfov | 1:19 | (1:7) |
9. | st 9.11. | TJ Hluboká nad Vltavou | SK Zliv | 9:3 | (4:2) |
12. | st 29.3. | TJ Slavoj Temelín | SK Zliv | 7:5 | (1:2) |
11. | út 4.4. | SK Čtyři Dvory | SK Zliv | 14:0 | (5:0) |
14. | čt 13.4. | FK Olympie Týn nad Vltavou | SK Zliv | 28:1 | (15:1) |
15. | so 22.4. | SK Lišov | SK Zliv | 14:1 | (7:0) |
17. | út 2.5. | SK Nemanice | SK Zliv | 16:2 | (10:0) |
18. | čt 11.5. | SK Zliv | TJ Dolní Bukovsko | 7:24 | (4:13) |
19. | pá 19.5. | SK Ševětín | SK Zliv | 17:2 | (9:2) |
20. | čt 25.5. | SK Zliv | TJ Hluboká nad Vltavou | 5:12 | (3:4) |
21. | čt 1.6. | SK Rudolfov | SK Zliv | 24:2 | (9:2) |
22. | čt 8.6. | SK Zliv | SK Čtyři Dvory | 2:10 | (0:5) |
13. | čt 15.6. | SK Zliv | TJ Dříteň | 1:11 | (0:6) |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Okresní přebor
Starší dorost:
Krajský přebor
Mladší dorost:
Krajský přebor
Mladší žáci:
Okresní soutěž
Mladší přípravka:
Okresní přebor
Aktuální články
MOK - ZLI 3:1 - Pěkný zápas zvládl nakonec favorit
Novinka ve Zlivi "Zlivský BikeMarathon"
ZLI - KÚB 4:1 - Pátá výhra v řadě
BŠB - ZLI 2:10 - Masakr posledního týmu
ÚSI - ZLI 2:4 - I napotřetí výhra
Mládežnický servis
Mladší přípravka dál bojuje
Pozvánka
ZLI - NHR 3:1 - Poklidná domácí výhra
Vítězství je doma!
Mokré stále hraje o postup do vyšší soutěže, a tak Zliv nejela na jeho hřiště v roli favorita. Vzdor tomu ale začátek utkání patřil...
Město Zliv si pro Vás připravilo ve spolupráci SK Zliv další sportovní akci "Zlivský BikeMarathon".Máme pro Vás připravené 3 tratě...
Jarní část zastihla prozatím Zliv ve velmi dobré formě. Po úvodní remíze totiž přišla proti béčku Kamenného Újezdu už pátá výhra...
Utkání
Muži A | sobota 04.05.2024, 16:00
TJ Mokré - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
3:1 (1:0)
Muži A | neděle 12.05.2024, 17:00
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - SK Mladé B
Starší dorost | neděle 18.06.2023, 10:00
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
Mladší dorost | neděle 18.06.2023, 12:15
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
Starší žáci | neděle 10.11.2019, 11:00
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
Mladší žáci | pondělí 29.04.2024, 17:00
SK Rudolfov - SK Zliv
4:6 (1:4)
Mladší žáci | čtvrtek 09.05.2024, 17:00
SK Zliv - Slavoj Hrdějovice
Mladší přípravka | úterý 30.04.2024, 17:00
SK Zliv - TJ Dříteň
5:11 (1:5)
Mladší přípravka | úterý 14.05.2024, 17:00
SK Zliv - SK Dynamo České Budějovice
TJ Mokré - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
3:1 (1:0)
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - SK Mladé B
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
SK Rudolfov - SK Zliv
4:6 (1:4)
SK Zliv - Slavoj Hrdějovice
SK Zliv - TJ Dříteň
5:11 (1:5)
SK Zliv - SK Dynamo České Budějovice