Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | čt 1.9. | SKP České Budějovice | SK Zliv | 1:25 | (0:15) |
2. | út 6.9. | SK Zliv | SK Lišov | 6:4 | (3:3) |
3. | st 14.9. | TJ Malše Roudné | SK Zliv | 4:5 | (2:0) |
4. | út 20.9. | SK Zliv | SK Ševětín | 11:1 | (7:0) |
5. | út 27.9. | JFA České Budějovice | SK Zliv | 1:7 | (0:3) |
6. | út 4.10. | SK Zliv | SK Nemanice | 7:5 | (4:2) |
7. | po 10.10. | SK Planá | SK Zliv | 5:12 | (1:4) |
8. | pá 14.10. | Slavoj Hrdějovice | SK Zliv | 2:5 | (0:4) |
9. | út 25.10. | SK Zliv | SK Mladé | 10:2 | (5:1) |
10. | út 1.11. | SK Zliv | SKP České Budějovice | 22:5 | (13:2) |
12. | út 28.3. | SK Zliv | TJ Malše Roudné | 7:3 | (4:0) |
11. | pá 7.4. | SK Lišov | SK Zliv | 5:3 | (3:1) |
14. | út 11.4. | SK Zliv | JFA České Budějovice | 12:0 | (5:0) |
15. | čt 20.4. | SK Nemanice | SK Zliv | 0:11 | (0:6) |
16. | út 25.4. | SK Zliv | SK Planá | 5:2 | (4:2) |
17. | čt 4.5. | SK Zliv | Slavoj Hrdějovice | 9:3 | (5:1) |
18. | čt 11.5. | SK Mladé | SK Zliv | 1:16 | (1:10) |
13. | po 15.5. | SK Ševětín | SK Zliv | 3:10 | (1:5) |
19. | po 22.5. | SK Rudolfov | SK Zliv | 10:2 | (3:2) |
20. | út 30.5. | SK Zliv | SK Rudolfov | 10:10 | (5:5) |
21. | út 6.6. | TJ Mokré | SK Zliv | 14:6 | (7:3) |
22. | út 13.6. | SK Zliv | TJ Mokré | 5:6 | (1:5) |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Okresní přebor
Starší dorost:
Krajský přebor
Mladší dorost:
Krajský přebor
Mladší žáci:
Okresní soutěž
Mladší přípravka:
Okresní přebor
Aktuální články
Tříkrálový běh
CHR - ZLI 3:2 - Nepovedený závěr
ZLI - LIP 1:4 - Škoda šancí
Turnaj benjamínků - Žabovřesky, 28. 10. 2023
DÍV - ZLI 5:2 - Porážka v derby
ZLI - BAV 1:3 - S lídrem to nevyšlo
OS mladších žáků 8. kolo - 19. 10. 2023
MLB - ZLI 1:3 - Další body z venku
ZLI - MOK 2:2 - Výborné utkání skončilo smírně
KÚB - ZLI 1:4 - Vydřené body
Pozvánka na 9. ročník Tříkrálového běhu.
Utkání v Chrášťanech bylo celkově velmi nepovedené. Špatný terén, špatné počasí a zejména špatný výkon hostů zapříčinily, že...
Utkání s Lipím ovlivnily dvě chyby v domácí defenzívě, které hosté potrestaly. Naopak na druhé straně v prvním poločase třemi...
Utkání
Muži A | sobota 11.11.2023, 14:00
TJ Sokol Chrášťany - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
3:2 (1:1)
Muži A | sobota 23.03.2024, 15:00
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - FK Olympie Týn nad Vltavou B
Starší dorost | neděle 18.06.2023, 10:00
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
Mladší dorost | neděle 18.06.2023, 12:15
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
Starší žáci | neděle 10.11.2019, 11:00
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
Mladší žáci | čtvrtek 02.11.2023, 17:00
SK Zliv - TJ Hluboká nad Vltavou
6:2 (1:1)
Mladší žáci | úterý 26.03.2024, 16:30
SK Čtyři Dvory - SK Zliv
Mladší přípravka | pondělí 30.10.2023, 17:00
TJ Hluboká nad Vltavou - SK Zliv
7:5 (3:2)
Mladší přípravka | středa 27.03.2024, 17:00
SK Zliv - SK Ševětín
TJ Sokol Chrášťany - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
3:2 (1:1)
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - FK Olympie Týn nad Vltavou B
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
SK Zliv - TJ Hluboká nad Vltavou
6:2 (1:1)
SK Čtyři Dvory - SK Zliv
TJ Hluboká nad Vltavou - SK Zliv
7:5 (3:2)
SK Zliv - SK Ševětín