Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
2. | so 27.8. | FK Meteor Tábor | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 8:1 | (6:1) |
3. | ne 4.9. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | SK Ševětín | 0:2 | (0:0) |
4. | so 10.9. | FC ZVVZ Milevsko | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 7:2 | (3:2) |
5. | ne 18.9. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | SK Větřní | 6:0 | (3:0) |
6. | ne 25.9. | FK Slavoj Český Krumlov | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 2:0 | (1:0) |
1. | st 28.9. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | TJ Hradiště | 2:6 | (1:4) |
7. | ne 2.10. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | TJ Šumavan Vimperk | 1:4 | (0:3) |
8. | ne 9.10. | FK Jindřichův Hradec 1910 | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 5:0 | (5:0) |
9. | so 15.10. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | SK Slavia České Budějovice | 1:2 pk | (0:1) |
10. | so 22.10. | FK Tatran Prachatice | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 14:0 | (6:0) |
11. | ne 30.10. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | SKP České Budějovice | 2:4 | (1:1) |
12. | ne 6.11. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | FK Junior Strakonice | 1:2 | (0:2) |
13. | so 12.11. | TJ Jiskra Třeboň | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 1:2 | (1:1) |
15. | ne 26.3. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | FK Meteor Tábor | 0:2 | (0:0) |
17. | pá 7.4. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | FC ZVVZ Milevsko | 0:1 | (0:1) |
19. | ne 23.4. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | FK Slavoj Český Krumlov | 0:7 | (0:5) |
20. | ne 30.4. | TJ Šumavan Vimperk | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 4:1 | (1:1) |
21. | ne 7.5. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | FK Jindřichův Hradec 1910 | 0:9 | (0:6) |
16. | st 10.5. | SK Ševětín | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 1:4 | (0:2) |
22. | so 13.5. | SK Slavia České Budějovice | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 1:1 | (0:0) |
23. | ne 21.5. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | FK Tatran Prachatice | 0:2 | (0:1) |
24. | so 27.5. | SKP České Budějovice | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 9:0 | (3:0) |
25. | so 3.6. | FK Junior Strakonice | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 4:0 | (1:0) |
26. | ne 11.6. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | TJ Jiskra Třeboň | 0:1 | (0:0) |
14. | ne 18.6. | TJ Hradiště | SK Zliv / SK Čtyři Dvory | 4:0 | (1:0) |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Okresní přebor
Starší dorost:
Krajský přebor
Mladší dorost:
Krajský přebor
Mladší žáci:
Okresní soutěž
Mladší přípravka:
Okresní přebor
Aktuální články
Tříkrálový běh
CHR - ZLI 3:2 - Nepovedený závěr
ZLI - LIP 1:4 - Škoda šancí
Turnaj benjamínků - Žabovřesky, 28. 10. 2023
DÍV - ZLI 5:2 - Porážka v derby
ZLI - BAV 1:3 - S lídrem to nevyšlo
OS mladších žáků 8. kolo - 19. 10. 2023
MLB - ZLI 1:3 - Další body z venku
ZLI - MOK 2:2 - Výborné utkání skončilo smírně
KÚB - ZLI 1:4 - Vydřené body
Pozvánka na 9. ročník Tříkrálového běhu.
Utkání v Chrášťanech bylo celkově velmi nepovedené. Špatný terén, špatné počasí a zejména špatný výkon hostů zapříčinily, že...
Utkání s Lipím ovlivnily dvě chyby v domácí defenzívě, které hosté potrestaly. Naopak na druhé straně v prvním poločase třemi...
Utkání
Muži A | sobota 11.11.2023, 14:00
TJ Sokol Chrášťany - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
3:2 (1:1)
Muži A | sobota 23.03.2024, 15:00
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - FK Olympie Týn nad Vltavou B
Starší dorost | neděle 18.06.2023, 10:00
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
Mladší dorost | neděle 18.06.2023, 12:15
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
Starší žáci | neděle 10.11.2019, 11:00
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
Mladší žáci | čtvrtek 02.11.2023, 17:00
SK Zliv - TJ Hluboká nad Vltavou
6:2 (1:1)
Mladší žáci | úterý 26.03.2024, 16:30
SK Čtyři Dvory - SK Zliv
Mladší přípravka | pondělí 30.10.2023, 17:00
TJ Hluboká nad Vltavou - SK Zliv
7:5 (3:2)
Mladší přípravka | středa 27.03.2024, 17:00
SK Zliv - SK Ševětín
TJ Sokol Chrášťany - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
3:2 (1:1)
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - FK Olympie Týn nad Vltavou B
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
SK Zliv - TJ Hluboká nad Vltavou
6:2 (1:1)
SK Čtyři Dvory - SK Zliv
TJ Hluboká nad Vltavou - SK Zliv
7:5 (3:2)
SK Zliv - SK Ševětín