Mladší dorost 2022 - 2023, Krajský přebor
1 | Český Krumlov | 24 | 20 | 0 | 4 | 96:44 | 59 | 2 | 1 |
2 | SKP České Budějovice | 24 | 20 | 0 | 4 | 126:40 | 58 | 2 | 0 |
3 | Prachatice / Bavorov | 24 | 18 | 0 | 6 | 122:26 | 56 | 0 | 2 |
4 | Vimperk / Volyně | 24 | 17 | 0 | 7 | 105:46 | 52 | 1 | 2 |
5 | Jindřichův Hradec | 24 | 16 | 0 | 8 | 115:57 | 49 | 0 | 1 |
6 | Milevsko / Sepekov | 24 | 16 | 0 | 8 | 69:55 | 48 | 1 | 1 |
7 | Třeboň | 24 | 12 | 0 | 12 | 62:65 | 35 | 1 | 0 |
8 | Meteor Tábor / Mladá Vožice | 24 | 11 | 0 | 13 | 64:62 | 34 | 0 | 1 |
9 | Strakonice | 24 | 10 | 0 | 14 | 54:103 | 30 | 0 | 0 |
10 | Slavia České Budějovice | 24 | 7 | 0 | 17 | 37:104 | 19 | 3 | 1 |
11 | Hradiště | 24 | 4 | 0 | 20 | 43:107 | 13 | 0 | 1 |
12 | Čtyři Dvory / Zliv | 24 | 3 | 0 | 21 | 18:101 | 9 | 1 | 1 |
13 | Ševětín / Dolní Bukovsko | 24 | 2 | 0 | 22 | 16:117 | 6 | 0 | 0 |
Tabulky
Aktuální články
Novinka ve Zlivi "Zlivský BikeMarathon"
ZLI - KÚB 4:1 - Pátá výhra v řadě
BŠB - ZLI 2:10 - Masakr posledního týmu
ÚSI - ZLI 2:4 - I napotřetí výhra
Mládežnický servis
Mladší přípravka dál bojuje
Pozvánka
ZLI - NHR 3:1 - Poklidná domácí výhra
Vítězství je doma!
NHO - ZLI 3:4 - Tentokrát výhra venku
Město Zliv si pro Vás připravilo ve spolupráci SK Zliv další sportovní akci "Zlivský BikeMarathon".Máme pro Vás připravené 3 tratě...
Jarní část zastihla prozatím Zliv ve velmi dobré formě. Po úvodní remíze totiž přišla proti béčku Kamenného Újezdu už pátá výhra...
Byť výsledek napovídá, že tentokrát Zliv spojená se čtyřdvorským B týmem měla zápas jasně v rukou, tak první poločas, dokud domácí...
Utkání
Muži A | sobota 27.04.2024, 17:00
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - TJ Sokol Kamenný Újezd B
4:1 (4:0)
Muži A | sobota 04.05.2024, 16:00
TJ Mokré - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
Starší dorost | neděle 18.06.2023, 10:00
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
Mladší dorost | neděle 18.06.2023, 12:15
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
Starší žáci | neděle 10.11.2019, 11:00
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
Mladší žáci | čtvrtek 18.04.2024, 17:00
SK Zliv - TJ Mokré
4:7 (3:4)
Mladší žáci | čtvrtek 09.05.2024, 17:00
SK Zliv - Slavoj Hrdějovice
Mladší přípravka | úterý 23.04.2024, 17:00
SK Rudolfov - SK Zliv
10:2 (3:1)
Mladší přípravka | úterý 14.05.2024, 17:00
SK Zliv - SK Dynamo České Budějovice
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - TJ Sokol Kamenný Újezd B
4:1 (4:0)
TJ Mokré - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
SK Zliv - TJ Mokré
4:7 (3:4)
SK Zliv - Slavoj Hrdějovice
SK Rudolfov - SK Zliv
10:2 (3:1)
SK Zliv - SK Dynamo České Budějovice