Mladší žáci 2022 - 2023, Okresní soutěž
1. | Týn nad Vltavou | 20 | 18 | 2 | 0 | 270:58 | 56 |
2. | Rudolfov | 20 | 15 | 1 | 4 | 225:76 | 46 |
3. | Ševětín | 20 | 14 | 1 | 5 | 176:107 | 43 |
4. | Dolní Bukovsko | 20 | 11 | 0 | 9 | 152:163 | 33 |
5. | Lišov | 20 | 10 | 1 | 9 | 179:116 | 31 |
6. | Hluboká nad Vltavou | 20 | 10 | 0 | 10 | 118:147 | 30 |
7. | Dříteň | 20 | 8 | 1 | 11 | 136:148 | 25 |
8. | Nemanice / Úsilné | 20 | 8 | 0 | 12 | 136:170 | 24 |
9. | Čtyři Dvory | 20 | 7 | 2 | 11 | 120:150 | 23 |
10. | Temelín | 20 | 3 | 0 | 17 | 66:230 | 9 |
11. | Zliv | 20 | 2 | 0 | 18 | 60:273 | 6 |
Tabulky
Aktuální články
Tříkrálový běh
CHR - ZLI 3:2 - Nepovedený závěr
ZLI - LIP 1:4 - Škoda šancí
Turnaj benjamínků - Žabovřesky, 28. 10. 2023
DÍV - ZLI 5:2 - Porážka v derby
ZLI - BAV 1:3 - S lídrem to nevyšlo
OS mladších žáků 8. kolo - 19. 10. 2023
MLB - ZLI 1:3 - Další body z venku
ZLI - MOK 2:2 - Výborné utkání skončilo smírně
KÚB - ZLI 1:4 - Vydřené body
Pozvánka na 9. ročník Tříkrálového běhu.
Utkání v Chrášťanech bylo celkově velmi nepovedené. Špatný terén, špatné počasí a zejména špatný výkon hostů zapříčinily, že...
Utkání s Lipím ovlivnily dvě chyby v domácí defenzívě, které hosté potrestaly. Naopak na druhé straně v prvním poločase třemi...
Utkání
Muži A | sobota 11.11.2023, 14:00
TJ Sokol Chrášťany - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
3:2 (1:1)
Muži A | sobota 23.03.2024, 15:00
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - FK Olympie Týn nad Vltavou B
Starší dorost | neděle 18.06.2023, 10:00
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
Mladší dorost | neděle 18.06.2023, 12:15
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
Starší žáci | neděle 10.11.2019, 11:00
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
Mladší žáci | čtvrtek 02.11.2023, 17:00
SK Zliv - TJ Hluboká nad Vltavou
6:2 (1:1)
Mladší žáci | úterý 26.03.2024, 16:30
SK Čtyři Dvory - SK Zliv
Mladší přípravka | pondělí 30.10.2023, 17:00
TJ Hluboká nad Vltavou - SK Zliv
7:5 (3:2)
Mladší přípravka | středa 27.03.2024, 17:00
SK Zliv - SK Ševětín
TJ Sokol Chrášťany - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
3:2 (1:1)
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - FK Olympie Týn nad Vltavou B
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
SK Zliv - TJ Hluboká nad Vltavou
6:2 (1:1)
SK Čtyři Dvory - SK Zliv
TJ Hluboká nad Vltavou - SK Zliv
7:5 (3:2)
SK Zliv - SK Ševětín