Muži A 2021 - 2022, Okresní přebor
1 | Borek | 24 | 22 | 0 | 2 | 89:17 | 66 |
2 | Zliv | 24 | 20 | 3 | 1 | 96:35 | 63 |
3 | Dobrá Voda | 24 | 14 | 3 | 7 | 80:43 | 45 |
4 | Hluboká nad Vltavou B | 24 | 14 | 3 | 7 | 59:45 | 45 |
5 | Borovany | 24 | 11 | 2 | 11 | 40:43 | 35 |
6 | Žabovřesky | 24 | 9 | 5 | 10 | 36:48 | 32 |
7 | Jankov B / Dubné | 24 | 9 | 4 | 11 | 55:50 | 31 |
8 | Srubec | 24 | 9 | 1 | 14 | 53:68 | 28 |
9 | Římov | 24 | 8 | 3 | 13 | 35:60 | 27 |
10 | Lokomotiva České Budějovice B | 24 | 7 | 2 | 15 | 40:62 | 23 |
11 | Rudolfov B | 24 | 6 | 3 | 15 | 37:69 | 21 |
12 | Úsilné | 24 | 5 | 3 | 16 | 33:65 | 18 |
13 | Nové Hrady | 24 | 4 | 4 | 16 | 23:71 | 16 |
Tabulky
Aktuální články
Vítězství je doma!!!
Rozpis zápasů mužů a mládeže - jaro 2023/2024
Benjamínci - 3. miniturnaj v roce 2024
Starší přípravka - Turnaj o pohár starosty
ZLI - TYB 4:4 - Vyrovnání v poslední minutě
Tříkrálový běh
CHR - ZLI 3:2 - Nepovedený závěr
ZLI - LIP 1:4 - Škoda šancí
Turnaj benjamínků - Žabovřesky, 28. 10. 2023
DÍV - ZLI 5:2 - Porážka v derby
OS mladší žáci skup. D (starší přípravka) -12. kolo SK Čtyři Dvory B - SK Zliv 2:3 (1:0)branky: Jáchym Melmer 2, Dominik HájekPrvní...
Rozpis zápasů mužů a mládežnických týmů.Dále naší hráči nastupují v týmu "A" SK Čtyři Dvory, v týmech staršího a mladšího...
V sobotu 23. 3. si užila svůj den i naše minipřípravka naši " Benjamínci". Zde se hraje bez výsledků pro dobrý pocit ze hry. Pokud máte...
Utkání
Muži A | sobota 23.03.2024, 15:00
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - FK Olympie Týn nad Vltavou B
4:4 (3:3)
Muži A | neděle 31.03.2024, 15:00
FC Nové Hodějovice - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
Starší dorost | neděle 18.06.2023, 10:00
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
Mladší dorost | neděle 18.06.2023, 12:15
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
Starší žáci | neděle 10.11.2019, 11:00
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
Mladší žáci | úterý 26.03.2024, 16:30
SK Čtyři Dvory - SK Zliv
2:3 (1:0)
Mladší žáci | čtvrtek 04.04.2024, 17:00
SK Zliv - SKP České Budějovice
Mladší přípravka | pondělí 30.10.2023, 17:00
TJ Hluboká nad Vltavou - SK Zliv
7:5 (3:2)
Mladší přípravka | pondělí 01.04.2024, 17:00
SK Planá - SK Zliv
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - FK Olympie Týn nad Vltavou B
4:4 (3:3)
FC Nové Hodějovice - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
SK Čtyři Dvory - SK Zliv
2:3 (1:0)
SK Zliv - SKP České Budějovice
TJ Hluboká nad Vltavou - SK Zliv
7:5 (3:2)
SK Planá - SK Zliv