Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 20.8. | SK Jankov B | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 1:3 | (1:1) |
2. | so 27.8. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | SK Úsilné | 5:0 | (1:0) |
3. | so 3.9. | TJ Calofrig Borovany | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 0:4 | (0:2) |
4. | so 10.9. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | TJ Lokomotiva České Budějovice B | 1:1 | (0:0) |
5. | so 17.9. | SK Včelná | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 4:3 | (3:1) |
6. | so 24.9. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | TJ Dolní Bukovsko | 2:1 | (0:1) |
7. | so 1.10. | TJ Slavoj Srubec | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 1:3 | (0:1) |
8. | so 8.10. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | TJ Dříteň | 4:2 | (2:1) |
9. | so 15.10. | TJ Sokol Římov | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 0:1 | (0:0) |
10. | ne 23.10. | TJ Hluboká nad Vltavou B | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 0:2 | (0:2) |
11. | so 29.10. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | SK Rudolfov B | 4:0 | (2:0) |
12. | so 5.11. | TJ Sokol Žabovřesky | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 1:2 | (1:2) |
13. | so 12.11. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | SSK Dobrá Voda | 1:4 | (0:1) |
15. | so 25.3. | SK Úsilné | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 2:3 | (1:2) |
16. | so 1.4. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | TJ Calofrig Borovany | 2:2 | (1:1) |
17. | ne 9.4. | TJ Lokomotiva České Budějovice B | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 1:2 | (0:0) |
19. | ne 23.4. | TJ Dolní Bukovsko | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 1:0 | (0:0) |
20. | so 29.4. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | TJ Slavoj Srubec | 4:2 | (3:1) |
18. | po 1.5. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | SK Včelná | 1:5 | (1:3) |
21. | so 6.5. | TJ Dříteň | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 5:3 | (2:2) |
22. | so 13.5. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | TJ Sokol Římov | 2:2 | (1:2) |
23. | so 20.5. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | TJ Hluboká nad Vltavou B | 1:4 | (0:4) |
24. | ne 28.5. | SK Rudolfov B | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 3:3 | (1:3) |
25. | so 3.6. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | TJ Sokol Žabovřesky | 0:4 | (0:2) |
26. | so 10.6. | SSK Dobrá Voda | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | 11:0 | (4:0) |
14. | so 17.6. | SK Zliv / SK Čtyři Dvory B | SK Jankov B | 0:3 | (0:1) |
Rozpisy zápasů
Muži A:
Okresní přebor
Starší dorost:
Krajský přebor
Mladší dorost:
Krajský přebor
Mladší žáci:
Okresní soutěž
Mladší přípravka:
Okresní přebor
Aktuální články
Vítězství je doma!!!
Rozpis zápasů mužů a mládeže - jaro 2023/2024
Benjamínci - 3. miniturnaj v roce 2024
Starší přípravka - Turnaj o pohár starosty
ZLI - TYB 4:4 - Vyrovnání v poslední minutě
Tříkrálový běh
CHR - ZLI 3:2 - Nepovedený závěr
ZLI - LIP 1:4 - Škoda šancí
Turnaj benjamínků - Žabovřesky, 28. 10. 2023
DÍV - ZLI 5:2 - Porážka v derby
OS mladší žáci skup. D (starší přípravka) -12. kolo SK Čtyři Dvory B - SK Zliv 2:3 (1:0)branky: Jáchym Melmer 2, Dominik HájekPrvní...
Rozpis zápasů mužů a mládežnických týmů.Dále naší hráči nastupují v týmu "A" SK Čtyři Dvory, v týmech staršího a mladšího...
V sobotu 23. 3. si užila svůj den i naše minipřípravka naši " Benjamínci". Zde se hraje bez výsledků pro dobrý pocit ze hry. Pokud máte...
Utkání
Muži A | sobota 23.03.2024, 15:00
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - FK Olympie Týn nad Vltavou B
4:4 (3:3)
Muži A | neděle 31.03.2024, 15:00
FC Nové Hodějovice - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
Starší dorost | neděle 18.06.2023, 10:00
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
Mladší dorost | neděle 18.06.2023, 12:15
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
Starší žáci | neděle 10.11.2019, 11:00
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
Mladší žáci | úterý 26.03.2024, 16:30
SK Čtyři Dvory - SK Zliv
2:3 (1:0)
Mladší žáci | čtvrtek 04.04.2024, 17:00
SK Zliv - SKP České Budějovice
Mladší přípravka | pondělí 30.10.2023, 17:00
TJ Hluboká nad Vltavou - SK Zliv
7:5 (3:2)
Mladší přípravka | pondělí 01.04.2024, 17:00
SK Planá - SK Zliv
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - FK Olympie Týn nad Vltavou B
4:4 (3:3)
FC Nové Hodějovice - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
SK Čtyři Dvory - SK Zliv
2:3 (1:0)
SK Zliv - SKP České Budějovice
TJ Hluboká nad Vltavou - SK Zliv
7:5 (3:2)
SK Planá - SK Zliv