Starší dorost 2022 - 2023, Krajský přebor
1. | Jindřichův Hradec | 24 | 23 | 0 | 1 | 100:27 | 66 | 3 | 0 |
2. | SKP České Budějovice | 24 | 21 | 0 | 3 | 119:26 | 64 | 1 | 2 |
3. | Třeboň | 24 | 17 | 0 | 7 | 71:35 | 51 | 1 | 1 |
4. | Český Krumlov | 24 | 16 | 0 | 8 | 86:38 | 48 | 1 | 1 |
5. | Meteor Tábor / Mladá Vožice | 24 | 13 | 0 | 11 | 43:53 | 38 | 2 | 1 |
6. | Vimperk / Volyně | 24 | 10 | 0 | 14 | 62:60 | 34 | 0 | 4 |
7. | Strakonice | 24 | 11 | 0 | 13 | 60:60 | 32 | 1 | 0 |
8. | Milevsko / Sepekov | 24 | 10 | 0 | 14 | 37:66 | 29 | 2 | 1 |
9. | Prachatice / Bavorov | 24 | 9 | 0 | 15 | 43:65 | 28 | 0 | 1 |
10. | Slavia České Budějovice | 24 | 8 | 0 | 16 | 58:90 | 23 | 2 | 1 |
11. | Čtyři Dvory / Zliv | 24 | 7 | 0 | 17 | 40:67 | 22 | 1 | 2 |
12. | Hradiště | 24 | 6 | 0 | 18 | 39:97 | 18 | 1 | 1 |
13. | Ševětín / Dolní Bukovsko | 24 | 5 | 0 | 19 | 33:107 | 15 | 0 | 0 |
Tabulky
Aktuální články
Vítězství je doma!!!
Rozpis zápasů mužů a mládeže - jaro 2023/2024
Benjamínci - 3. miniturnaj v roce 2024
Starší přípravka - Turnaj o pohár starosty
ZLI - TYB 4:4 - Vyrovnání v poslední minutě
Tříkrálový běh
CHR - ZLI 3:2 - Nepovedený závěr
ZLI - LIP 1:4 - Škoda šancí
Turnaj benjamínků - Žabovřesky, 28. 10. 2023
DÍV - ZLI 5:2 - Porážka v derby
OS mladší žáci skup. D (starší přípravka) -12. kolo SK Čtyři Dvory B - SK Zliv 2:3 (1:0)branky: Jáchym Melmer 2, Dominik HájekPrvní...
Rozpis zápasů mužů a mládežnických týmů.Dále naší hráči nastupují v týmu "A" SK Čtyři Dvory, v týmech staršího a mladšího...
V sobotu 23. 3. si užila svůj den i naše minipřípravka naši " Benjamínci". Zde se hraje bez výsledků pro dobrý pocit ze hry. Pokud máte...
Utkání
Muži A | sobota 23.03.2024, 15:00
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - FK Olympie Týn nad Vltavou B
4:4 (3:3)
Muži A | neděle 31.03.2024, 15:00
FC Nové Hodějovice - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
Starší dorost | neděle 18.06.2023, 10:00
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
Mladší dorost | neděle 18.06.2023, 12:15
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
Starší žáci | neděle 10.11.2019, 11:00
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
Mladší žáci | úterý 26.03.2024, 16:30
SK Čtyři Dvory - SK Zliv
2:3 (1:0)
Mladší žáci | čtvrtek 04.04.2024, 17:00
SK Zliv - SKP České Budějovice
Mladší přípravka | pondělí 30.10.2023, 17:00
TJ Hluboká nad Vltavou - SK Zliv
7:5 (3:2)
Mladší přípravka | pondělí 01.04.2024, 17:00
SK Planá - SK Zliv
SK Zliv / SK Čtyři Dvory B - FK Olympie Týn nad Vltavou B
4:4 (3:3)
FC Nové Hodějovice - SK Zliv / SK Čtyři Dvory B
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
0:4 (0:3)
TJ Hradiště - SK Zliv / SK Čtyři Dvory
4:0 (1:0)
TJ Mokré - SK Zliv
2:3 (2:3)
SK Čtyři Dvory - SK Zliv
2:3 (1:0)
SK Zliv - SKP České Budějovice
TJ Hluboká nad Vltavou - SK Zliv
7:5 (3:2)
SK Planá - SK Zliv